Pozvánka na vánočně-mikulášské dílny

Pozvánka na vánočně-mikulášské dílny

 

Dovolte, abychom Vás pozvali na:

PŘEDVÁNOČNÍ ODPOLEDNE

Připraveny pro vás budou tvořivé dílničky (zdobení perníčků, výroba vánočních dekorací, skleněné lepení,…), posezení v kavárně. Letošní ročník navštíví pekelní hosté s Mikulášem a andělem. Přijďte a užijte si s námi mikulášsko-vánoční atmosféru.

TĚŠÍME SE NA VÁS VE ČTVRTEK 5. 12. 2019.

PROGRAM BUDE ZAHÁJEN VE SPOLEČENSKÉM SÁLE V 15:00 HODIN PŘEDSTAVENÍM ŽÁKŮ.

Kdo nechcete shánět domů pekelníky s andělským doprovodem, přijďte s dětmi a využijte našich pekelných služeb. V případě, že chcete pro děti mikulášský balíček v hodnotě 100,-Kč, je nutné objednat, a to buď na tel.: 483355501, nebo na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Balíček uhradíte až na místě. Věřte, bude to pekelná jízda.

 

Fotogalerie >>>