Den otevřených dveří

Den otevřených dveří - sobota 21.3.2020

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽELEZNÝ BROD, PELECHOVSKÁ 800, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

zve nejen budoucí prvňáčky a jejich rodiče, ale všechny, kteří se chtějí dozvědět, jak to chodí v naší škole, na

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

v sobotu 21. března 2020 od 9 do 12:30 hodin

PROGRAM SOBOTNÍHO DOPOLEDNE SE BUDE SKLÁDAT ZE DVOU ČÁSTÍ:

I. VÝUKOVÝ BLOK :                        9:00 – 10:45             Ukázkové hodiny

II. PŘEDNÁŠKOVÝ BLOK:               10:55 – 11:15              Divadelní představení žáků (společenská místnost)                                                                                                                             11:20 – 12:00              Prezentace školy, prostor pro dotazy

11:30 – 12:30              Oběd

 

Během celého dne se bude možno občerstvit v kavárně, zhlédnout fotografie ve videokavárně, prohlédnout si výrobky dětí, učebnice, sešity, kroniky, práci v dílnách, vybavení tělocvičny aj. Pro nejmenší bude připravena pohádková škola ve školní družině, dále třída plná pokusů – dílnička pro děti a malování na interaktivní tabuli.

.

Každý, kdo má zájem přesvědčit se o kvalitách naší školní jídelny a nechce se mu v sobotu doma vařit, může využít nabídky objednat si oběd do 18. 3. 2020 u paní sekretářky či vedení školy. Tuto možnost mají všichni, kteří Den otevřených dveří navštíví.

Těší se na Vás kolektiv ZŠ Pelechovská