Informace pro rodiče

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

opatřením Ministerstva zdravotnictví jsme nuceni uzavřít školu, družinu i školní jídelnu. Avizované opatření je nyní vyhlášeno na 14 dní, ale již dnes se hovoří o měsíčním uzavření škol. Jelikož se jedná o velmi dlouhou dobu, budou Vás během pondělí kontaktovat třídní učitelé, aby s Vámi dohodli způsob předání učebních materiálů vašim dětem. Učitelé Vám budou k dispozici elektronickou formou komunikace. Na stránkách školy jsou uvedeny mailové adresy školy, které jsou v podobě příjmení.jmé Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nebojte se na učitele obrátit s jakýmikoliv dotazy, které souvisí s výukou. Dále Vás tímto žádáme, abyste bedlivě sledovali systém bakaláři.

Ošetřovné: V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření základních, středních i vysokých škol informuje ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou rodiče dětí čerpat, pokud v důsledku tohoto rozhodnutí zůstanou doma s dítětem mladším 10 let. Potvrzený formulář pro Vašeho zaměstnavatele si můžete vyzvednout u paní sekretářky či vedení školy.

Děkujeme

 

Milan Hlubuček a Tomáš Hartl